» آزمایشگاه

آزمایشگاه افزونه های پیامکی

زرنگار پیامک دارای قابلیت وبسرویس API هستند که با استفاده از آن میتوانید از سامانه پیامک در وبسایت خود استفاده کنید که برای این کار با توجه به نوع اسکریپت و سیستم سایتتان باید ماژول پیامک موردنیاز را کدنویسی کنید. ولی زرنگار پیامک جهت رفاه کاربران ماژول ها و افزونه های پیامکی بسیاری از اسکریپت ها و سیستم های کابردی را آماده کرده و در آزمایشگاه بطور رایگان در اختیار عموم گذاشته ست.

اگر میخواهید هنگام ثبت سفارش در سایت از خرید مشتری آگاه شوید یا هنگام تسویه حساب به مشتری به صورت خودکار پیام ارسال کنید این افزونه ارسال پیامک برای شما کاربردی است

جهت دانلود افزونه ارسال پیامک وردپرس – ووکامرس – اپن کارت – جوملا بعد از ثبت نام در سامانه پیام کوتاه – و فعال سازی سامانه میتوانید درون حساب کاربری خودتان قسمت وب سرویس – افزونه ها ، افزونه محبوب ما ( افزونه ارسال پیامک وردپرس – ووکامرس – اپن کارت – جوملا را دانلود نمایید و روی سایت نصب کنید و به صورت خودکار برای مشتریان پیامک اطلاع رسانی ارسال نمایید و بانک شماره های موبایل کاربرانتان را جمع اوری کنید.

  1. افزونه ارسال پیامک فریر فارسی نسخه v2 = > دانلود بعد از عضویت در سامانه و خرید پنل  ( از داخل سامانه)
  2. افزونه ارسال پیامک whmcs فارسی نسخه v6 => دانلود بعد از عضویت در سامانه و خرید پنل  ( از داخل سامانه)
  3. ماژول ارسال پیامک پرستاشاپ فارسی نسخه v1.0 => دانلود بعد از عضویت در سامانه و خرید پنل  ( از داخل سامانه)
  4. ماژول ارسال پیامک وردپرس فارسی نسخه v4.0.7 => دانلود بعد از عضویت در سامانه و خرید پنل  ( از داخل سامانه)
  5. افزونه ارسال پیامک ووکامرس فارسی نسخه v3.4.9 => دانلود بعد از عضویت در سامانه و خرید پنل  ( از داخل سامانه)
  6. افزونه ارسال پیامک اپن کارت فارسی نسخه v4.1 ویرایش بتا ۲ => دانلود بعد از عضویت در سامانه و خرید پنل  ( از داخل سامانه)

برای حمایت از ما روی تبلیغات زیر کلیک کنید

فروشگاه شارژ و خدمات برخط


راستی! برای اطلاع یافتن از جدیدترین مطالب ، اخبار ارسال پیامک به بلک لیست ، تخفیفات ، پنل های مناسبتی ، پنل های پیامک رایگان و... در کانال تلگرام زرنگار پیامک عضو شوید.

به اشتراک بگذارید :