» مزایا و کاربردهای سامانه پیامک برای سالن های آرایشی

مزایا و کاربردهای سامانه پیامک برای سالن های آرایشی

چه عواملی مشتریان را به آرایشگاه شما می‌کشاند؟ چگونه می‌توانید کلی مشتری پر و پا قرص برای خودتان دست‌و‌پا کنید و از فرط شلوغی، فرصت سر خاراندن نداشته باشید؟ چطور مشتریانی که یک‌بار آمده‌اند را دوباره برای آمدن به سالن خود ترغیب کنیم؟ اگر شما هم یکی از صاحبان سالن زیبایی هستید یا به‌دنبال شروع چنین کسب‌وکاری هستید، ادامه مطلب ما را به دقت بخوانید.

سالن‌های زیبایی، صرفاً فضایی برای زیباتر شدن نیستند، خانم‌ها به راحتی با رجوع به خاطرات‌شان به‌یاد می‌آورند که کارکرد آرایشگاه‌ها چیزی فراتر از زیبایی و خدمات بوده است. آنجا با دوستانشان جمع شده‌اند. درباره‌ی انواع اقسام خدمات پوست و مو حرف زده‌اند،”موهای آن دوستشان که چقدر بهش آمده بود” یا “فلانی چقدر بعد از کوتاه کردن موهایش زشت شده بود” در این هیاهو کلی هم بحث بالا گرفته، آرایشگران وارد بحث شده‌اند، مشتری‌های جدید هم بی‌مقدمه به بحث پیوسته‌اند، خلاصه همهمه‌ای به راه افتاده. خاطراتی از این دست برای همه‌ی خانم‌ها آشنایی دارد.

این کیفیت متنوع در این فضا، قابلیت‌ تبلیغاتی فوق‌العاده‌ای را برای صاحبان این مشاغل ایجاد می‌کند. با چند ترفند ریز و برنامه ریزی شده به راحتی می‌توان مشتری، سود و درآمد را به حد قابل توجهی افزایش داد و از جذابیت ذاتی چنین فضاهایی برای زنان، نهایت استفاده تبلیغاتی کرد.

امروزه تبلیغات مسیر دیگری در پیش گرفته است. سابق بر این همه چیز حول تبلیغات دهان به دهان می‌گشت. اما رشد سریع تغییرات و استقلالی که روزبه‌روز در جامعه تسری پیدا کرده است سبب شده که هر کس به‌وسیله‌ی رسانه‌ی شخصی‌اش (موبایل، لپ‌تاپ و…) درباره خدمات شخصی مربوط به خود تصمیم بگیرد. شما به عنوان صاحب آرایشگاه‌ها باید نگاه مشتریان را به سمت سالن خود جذب کنید و افراد را شخصاً خطاب قرار دهید. برای شما که فرصت و بودجه‌تان اندک است، پنل پیامکی آسان‌ترین و کارآمدترین راه‌حل است.

داشتن پنل پیامک نه تنها به عنوانی ابزاری تبلیغاتی برای سالن‌های زیبایی و آرایشگاه‌ها کاربرد دارد، بلکه ابزاری است که به وسیله آن می‌توانید خدمات قابل توجهی را به مشتریان خود ارائه دهید. در ادامه به شما خواهیم گفت که چگونه می‌توانید با استفاده از یک سامانه پیامک، روزهای خلوت سالن زیبایی خود را به روزهایی شلوغ تبدیل کنید.

 

ارائه پیشنهادات جذاب، فرصتهای طلایی با پیامک
“این ماه که وضعیت افتضاح بود.”، ” امان از این شهریور و مهر که خیابونا شلوغ و سالن ما خلوته”، “کلاً کاسبیمون کساده دو سه ماهه”، ” تازه اومدم اینجا و هنوز جا نیفتادم. اون جای قبلی خوب درآمدی داشتم. از وقتی اومدم اینجا پرنده هم پر نمی زنه”.

این جملات برای اکثر کسب وکارها آشنا هستند. تمام مشاغل زمان‌هایی دچار رکود اقتصادی می‌شوند و به اصطلاح بازارشان کساد می‌شود. این رکورد علاوه بر تاثیر مالی منفی، تاثیرات پنهان روانشناسی دیگری هم در روحیه‌ و خلق و خوی صاحبان مشاغل می‌گذارد، که خود می‌تواند در کیفیت ارائه و نحوه‌ی برخورد با مشتری تاثیر بگذارد و کار را خراب‌تر کند. نگران نباشید در این زمانها بهترین گزینه استفاده از “پیشنهادهای جذاب و تخفیفهای طلایی” است. انتخاب‌های جذابی که پیش روی مشتریان می‌گذارید، در چنین مواقعی آنها را ترغیب می‌کند از خدمات شما استفاده کنند. این موضوع منجر می‌شود به راحتی گوی سبقت را از رقیبان‌تان بگیرید.

به خصوص اگر به تازگی سالنی را راه‌اندازی کرده‌اید یا مکان سالن خود را تغییر داده‌اید، بهترین راه حل، معرفی و افتتاح سالنتان با یک پیشنهاد فوق‌العاده جذاب است. برای معرفی این پیشنهاد جذاب، با استفاده از پنل زرنگار پیامک به سرعت برای تمام اهالی آن محل، پیامک ارسال کنید. همچنین می‌توانید با استفاده از پنل اس ام اس خود تغییر محل آرایشگاه خود را به مشتریان قدیمی خود اطلاع دهید و با ضمیمه کردن یک پیشنهاد جذاب، آن‌ها را ترغیب کنید تا به سالن زیبایی شما بیایند.

تخفیف‌ها و پیشنهادات خوب می‌توانند خلوت‌ترین و رخوت‌انگیزترین روزهای کاری را به شلوغترین و هیجان‌انگیزترین روزها تبدیل کنند.

 

برای مشتریان پیامک‌ یادآوری بفرستید
“چقدر این مشتری حواس پرته، این بار سومشه که وقت گرفته و نمیاد. بهتره کلا حذفش کنم“، “خانم عزیز شما که همین پریروز وقت گرفتی چطور امروز یادت رفت؟”

حتماً برای هر کدام از صاحبان آرایشگاه و سالن‌های زیبایی چندین بار این اتفاقات افتاده و همیشه از دست مشتری‌های حواس‌پرت شاکی هستید. از ضرر مالی و فرصت هدر‌ رفته عصبانی هستید و تصور می‌کنید که می‌توانستید وقت ملاقات را به کس دیگری بدهید. از طرفی دیگر آنها هم چندان مقصر نیستند، مشغله‌های زندگی مدرن و انواع رسانه‌های رنگارنگ تمام ذهن و زندگی‌شان را اشغال کرده‌ است.

این مشکل به راحتی قابل حل است، با استفاده از پنل ارسال پیامک به مشتریان آرایشگاه، وقتهایشان را یادآوری کنید و زنگ هشداری را در ذهنشان به صدا در بیاورید که امکان فراموشی تقریباً به صفر برسد. می‌توانید برای مشتریان خود امکانی بگذارید که قرار خود را از روز قبل تایید یا کنسل کنند.

این منجر می‌شود همزمان شما و مشتری برنامه‌هایتان را تنظیم کنید. در سامانه‌ی زرنگار پیامک، هم قابلیت ارسال پیامک برای مشتری و هم قابلیت دریافت پیامک از مشتری وجود دارد. این بهترین گزینه برای کاهش معضل حواس پرتی همگانی است. همچنین با استفاده از گزینه “ارسال های زماندار” پنل زرنگار پیامک، زمان ارسال را بر اساس تاریخ و ساعت درخواستی تنظیم کنید.

 

از مشتریان نظرسنجی کنید
به طور مرتب با مشتریان در ارتباط باشید و نظرات آنها را در رابطه با خدمات مختلف‌تان بپرسید. نظرسنجی پیامکی از چند جهت بر نظرسنجی حضوری برتری دارد: اول اینکه دلایل مختلفی وجود دارد که مشتریان شما در لحظه‌ای که در مکان شما حضور دارند و از خدماتتان استفاده می‌کنند نتوانند نظر خود را بگویند. شاید خجالتی باشند و نتوانند رو در رو صحبت کنند، یا همان موقع دقت لازم را در مورد خدماتی که برایشان انجام داده‌اید نداشته باشند و …

در نتیجه از طریق سامانه پیامکی می‌توانید از آنها بخواهید نظراتشان را برایتان ارسال کنند. مسئله دوم این است که در نظر سنجی پیامکی شما آرشیوی از نظریات مشتریان دارید که می‌توانید هر زمان که خواستید به آنها دسترسی داشته باشید، با دقت بررسی کنید، نظرات را مقایسه کنید و بهترین برآورد را از نظرسنجی‌هایتان داشته باشید.

 

نتیجه‌گیری
برای معرفی آرایشگاه خود درنگ نکنید. پیوسته در پی یافتن ایده‌های خلاق و نو باشید. انواع روش‌ها را امتحان کنید، اما در تبلیغات خود افراط نکنید زیرا تبلیغ بیش از اندازه، مشتری را دلزده و بی‌تفاوت می‌کند. شماره تماس تمام مشتریان خود را در پنل زرنگار پیامک وارد کنید و روزانه این لیست را وسعت دهید.

در زمانهای مشخص عملکرد و بازدهی تبلیغاتتان را بسنجید. “آیا مشتریان شما پیوسته افزایش می‌یابند؟”، ” کدام طرح تبلیغاتی شما قوی‌تر عمل کرده؟”، ” مشتریان به کدام پیامک بیشتر از همه پاسخ مثبت داده‌اند و از کدام پیامک استقبال چندانی نکردند“. پیوسته باید تمام این موارد را بررسی کنید. اگر تبلیغاتتان موثر عمل نمی‌کند، در تبلیغاتتان خود بازبینی کنید.

 

پنل نقره ای ۵۰ هزار تومان پنل طلایی ۱۰۰ هزار تومان پنل پزشکی ۱۲۰ هزار تومان پنل سازمانی ۱۵۰ هزار تومان
ارسال با شماره موبایلتان دارد دارد دارد دارد
ارسال به منطقه ای کشوری دارد دارد دارد دارد
کنترل پنل از موبایل دارد دارد دارد دارد
ارسال محله ای دارد دارد دارد دارد
ارسال از طریق کدپستی دارد دارد دارد دارد
خدمات وبسرویس ندارد دارد دارد دارد
ارسال بر اساس مشاغل ندارد دارد دارد دارد
ارسال از روی نقشه ندارد دارد دارد دارد
ارسال از طریق دکل bts ندارد دارد دارد دارد
نوبتدهی ندارد ندارد دارد دارد
ارسال پيام صوتی ندارد ندارد ندارد دارد
تعرفه هر پیامک ۱۲۱ ریال ۱۱۳ ریال ۱۰۴ ریال ۱۰۴ ریال
برای جزییات بیشتر کلیک کنید جزییات بیشتر جزییات بیشتر جزییات بیشتر جزییات بیشتر
همین الان سفارش دهید

 

برخی از مشتریان زرنگار پیامک

برخی از مشتریان زرنگار پیامک


برای حمایت از ما روی تبلیغات زیر کلیک کنید

فروشگاه شارژ و خدمات برخط


راستی! برای اطلاع یافتن از جدیدترین مطالب ، اخبار ارسال پیامک به بلک لیست ، تخفیفات ، پنل های مناسبتی ، پنل های پیامک رایگان و... در کانال تلگرام زرنگار پیامک عضو شوید.

به اشتراک بگذارید :
نظرات خود را ثبت کنید

۰ دیدگاه